آخرین اخبار

عناوین اولویت های تحقیقاتی شرکت مدیریت منابع آب و زیرمجموعه-۱۳۹۷

۱۱ تیر ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۱ اخبار
دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری وزارت نیرو طی سالیان گذشته با استعلام از واحدهای مربوطه، هر ساله مجموعه "عناوین اولویتهای تحقیقاتی وزارت نیرو" را منتشر مینماید. تنظیم نهایی عناوین اولویتهای تحقیقاتی شرکتها، براساس محور و زیر محور دسته بندی شده اند. بدین ترتیب ضمن تسهیل کار پژوهشگران در انتخاب پروژه ها و جلوگیری از تکرار عناوین مشابه، جایگاه آنها در تامین زنجیره ارتقاء شاخصهای کیفی عرضه خدمات قابل سنجش خواهد بود. پژوهشگران محترم جهت اخذ اطلاعات در مورد چگونگی انجام اولویتهای مذکور، میتوانند با شماره تلفنهای مندرج در انتهای فایل (قابل دانلود از لینک دانلود فوق)، تماس حاصل نموده و یا به نشانی شرکتهای مربوطه، مراجعه نمایند. ضمن استقبال از همکاری کلیه پژوهشگران، متخصصان و اعضای هیات علمی با این وزارت، ارائه نظرات و پیشنهادهای کلیه عزیزان در جهت ارتقاء سطح این مجموعه، موجب امتنان خواهد بود.

چاپ مقاله ISI توسط دانشجوی واحد دماوند

۰۳ تیر ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۲ اخبار
آذین کشتکار بنایی مقدم دانشجوی معماری واحد دماوند با راهنمایی آقایان دکتر علی دهقان و محمد هادی کابلی از اعضای هیات علمی این واحد به تازگی مقاله ای با عنوان "Estimation and optimization of heating energy demand of a mountain shelter by soft computing techniques" را در ژورنال Sustainable Cities and Society به چاپ رسانده اند. ضمن تبریک به ایشان و همکاران گرامی، موفقیتهای روز افزون را برایشان آرزومندیم.

دومین دوره مسابقه ایده پردازی در واحد دماوند

۱۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۱ اخبار
طرح برگزاری "مسابقه ایده های علمی با رویکرد تجاری سازی" به منظور پرورش ایده های نو و خلاقیت‌ در حوزه های مدیریت، مصرف انرژی، هوشمند سازی در حوزه آب و پساب، ساختمان های هوشمند، انرژی های نو، گردشگری، محیط زیست، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی، آبیاری، بازیافت مواد و انرژی، دانشگاه و مدارس سبز و فناوری نانو، حرکت به سمت کاربردی‌سازی ایده های خلاقانه و تجاری‌سازی و ایجاد ارتباط پویا بین نیازهای روز کشور و فعالیت‌های نخبگان در دانشگاه، به همت "معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند" تدوین شده است. که در پاییز ۱۳۹۶ دومین دوره از این مسابقات برگزار خواهد شد.

کنفرانس ملی برق و کامپیوتر مجلسی

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۸ اخبار
مسئولان برگزار کننده این همایش با نگاه آینده نگری به ترسیم و توصیف چشم انداز آینده در حوزه مهندسی برق میپردازند تا با آگاهی از صنعت برق کشور و نهادهای مسوول در سیاستگذاری و برنامه ریزی بتوانند تصمیمات و فعالیتهای مناسب و به موقع انجام دهند. چرا که در فضایی که تغییرات تکنولوژی سریع است، رویکردها و برنامه هایی میتواند به موفقیت بیانجامد که مبتنی بر شناخت روندهای آینده است. بنابراین، لازم است، با بهره گیری از تجربیات جهانی و آمیختن آن با نیازها و ملاحظات بومی به نوآوری و تحول در ارائه خدمات برق و توسعه تعاملات تجاری اقدام نموده و فضاهای جدید و متنوع تری را برای رفع نیازمندی های مشتریان و افزایش فرصت های همکاری و تعامل ایجاد نمایند.